Prihlásiť sa

Prihlásenie pre registrovaných

Zabudli ste heslo? Reset hesla.

Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, a.s. Vienna Insurance Group [zrušená]

Firma Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, a.s. Vienna Insurance Group je zrušená od 1.4.2018

Spoločnosť Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, a.s. Vienna Insurance Group v roku 2017 zvýšila zisk o   38 % na 12,96 mil. € a tržby jej narástli o   72 % na 156,8 mil. €.

 • IČO 35851023
 • DIČ 2021710064
 • Sídlo Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, a.s. Vienna Insurance Group
  Tomášikova 48 832 68 Bratislava
 • Historický názov Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, a.s. (platné do: 8.5.2009)
 • Právna forma Akc. spol.
 • Predmety podnikania vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaisteniavykonávanie poisťovacej činnosti pre poistný druh životného poistenia v rozsahu nasledovných poistných odvetví uvedených v časti B - poistné odvetvia životného poistenia, klasifikácie poistných odvetví podľa poistných druhov, ktorá tvorí prílohu č. 1 k zákonu o poisťovníctve : 1. Poistenie a) pre prípad dožitia, pre prípad smrti, pre prípad smrti alebo dožitia, pre prípad dožitia s možnosťou vrátenia poistného, poistenie spojené s kapitalizačnými zmluvami, c) doplnkové poistenie uzavreté popri životnom poistení, najmä pre prípad ublíženia na zdraví vrátane práceneschopnosti, pre prípad smrti následkom úrazu a pre prípad invalidity následkom úrazu alebo chorobyPoistenie uvedené v prvom bode písm. a) spojené s investičnými fondmi, 3. vykonávanie poisťovacej činnosti pre poistný druh neživotného poistenia v rozsahu nasledovných poistných odvetví uvedených v časti A - poistné odvetvia neživotného poistenia, Klasifikácie poistných odvetví podľa poistných druhov, ktorá tvorí prílohu č. 1 k zákonu o poisťovníctve : 1. Poistenie úrazu ( vrátane pracovných úrazov a chorôb z povolania ) a) fixné peňažné plnenie, b) s plnením majúcim povahu odškodnenia, c) s kombinovaným plnením, d) cestujúcich, e) individuálne zdravotné poistenie. 2.Poistenie choroby a) fixné peňažné plnenie, b) s plnením majúcim povahu odškodnenia, c) s kombinovaným plnením, d) individuálne zdravotné poistenie.Všetky predmety podnikania podľa ORSR
 • Zápis v ORSR Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 3085/B
 • Druh vlastníctva Medzinárodné s prevažujúcim súkromným sektorom
 • Historické sídlaPriemyselná 1/a, 821 09 Bratislava(platné do 31.12.2008)Nedbalova 17, 811 01 Bratislava(platné do 2.12.2003)