Prihlásiť sa

Prihlásenie pre registrovaných

Zabudli ste heslo? Reset hesla.

Európske tendre

Vyhľadajte obchodné príležitosti a vstúpte na nové trhy s Tenderiom

S Tenderiom za 1 200 € / rok bez DPH (1 440 € s DPH) získate:

  • vyhľadávanie a filtrovanie v databáze tendrov z celej Európy
  • monitoring výskytu nových tendrov na základe Vami zvolených kľúčových slov
  • pravideľné konzultácie s našimi expertami - od vyhľadania až po úspešné ukončenie tendra
  • prístup do databázy vyhraných tendrov (obsahuje kontakty na víťazov, víťazné sumy a počet obdržaných ponúk)

Ako pomôže Tenderio môjmu podnikaniu?

Hľadáte obchodné príležitosti?
Tenderio obsahuje databázu niekoľko miliónov svetových tendrov, ktorá je každodenne dopĺňaná o tisíce nových. Pomocou vyhľadávania môžete ponuku obmedziť na základe krajín, sektorov či kľúčových slov. Príklad: Výrobca nábytku môže vyhľadať všetky verejné obstarávania podľa kľúčových slov „furniture“, alebo „office chairs“, a vďaka možnosti nastavenia notifikácií bude pravidelne dostávať špecifický výber nových dopytov.

Chcete vstúpiť na nové trhy?
Vstup na zahraničný trh môže byť pre podnikanie zlomovým momentom – otvoria sa nové trhy, ktoré sú násobne väčšie ako slovenský. Výhra vo verejnom obstarávaní naviac znamená rýchle vytvorenie reputácie v danej krajine, od čoho sa dá odraziť pri ďalšom budovaní biznisu v zahraničí. Okrem prvotnej identifikácie ponuky v zahraničí vie Tenderio svojim užívateľom poskytnúť pomoc so všetkými aspektami tendrovania v zahraničí – s prekladom, lokálnou legislatívou, vytvorením dcérskej spoločnosti, či vyhľadaním lokálneho partnera.

Nerozumiete podmienkam tendra?
Tendrová dokumentácia a v nej obsiahnuté špecifikácie tendra neraz predstavujú prekážku aj pre domácich súťažiacich, nieto zahraničných, ku ktorým sa pridáva aj jazyková bariéra. Tenderio vie spárovať svojho užívateľa s najvhodnejšou zo 40 zazmluvnených európskych konzultačných spoločností, ktoré sa špecializujú na poradenstvo pre súťažiacich vo svojej domovskej krajine.

Potrebujete zahraničného partnera?
V mnohých prípadoch môže váš produkt dokonale spĺňať požiadavky na časť tendrového zadania, ale potrebuje partnera na dodanie zvyšnej časti. Alebo priamo špecifikácia tendra vyžaduje lokálneho partnera (napríklad pri obranných a bezpečnostných tendroch). Tenderio vás pomocou siete svojich kontaktov dokáže spojiť s potenciálnymi lokálnymi partnermi a pomôže dohodnúť vytvorenie konzorcia.

Potrebujete projektového manažéra?
Viete dodať požadovaný produkt, ale nemáte kapacitu ani náladu na administratívu s tým spojenú? Vieme vám zabezpečiť služby lokálneho projektového manažéra, ktorý vám pomôže aj s uzavretím zmluvy, či následným reportingom počas trvania zmluvného vzťahu s obstarávateľom.

5 krokov s Tenderiom

1Zaregistrujte sa

Vyplňte základné údaje o sebe a svojom podnikaní. Tím Tenderia vás vzápätí kontaktuje s detailnými informáciami.

2Identifikujte príležitosť

Po registrácií môžete začať okamžite vyhľadávať v neustále aktualizovanej databáze verejných obstarávaní z celého sveta. Vyhľadávanie je možné pomocou základných filtrov (krajina, sektor), alebo vkladaním kľúčových slov.

3Analyzujte

Okamžite po identifikovaní zaujímavého tendra vidíte niekoľko základných informácií, ako je krajina, či doba trvania. Môžete si stiahnuť dodatočnú dokumentáciu. V prípade bližšieho záujmu sa môžete obrátiť na helpdesk Tenderia, ktorý vám pomôže získať ďalšie informácie, či zhodnotiť relevanciu vybraného tendra pre vašu firmu.

4Zúčastnite sa

Ak spĺňate špecifikáciu vybraného tendra, môžete sa pustiť do prípravy ponuky. Ak budete potrebovať pomoc, spojíme vás s lokálnou konzultačnou spoločnosťou, s ktorou si môžete individuálne dohodnúť ďalšie služby, od prekladu až po kompletné vypracovanie ponuky.

5Dodajte

Ak vaša ponuka zvíťazí, Tenderio vám pomôže dohodnúť si legálnu, či manažérsku asistenciu s lokálnou spoločnosťou, ktorá vám zabezpečí, že všetko prebehne hladko až do konca trvania zmluvy s obstarávateľom.

Predbežný záujem

* Položky označené týmto symbolom sú povinné.